POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.
„Týmová spolupráce aneb není malých rolí“, tak se jmenuje odborná konference pořádaná KKNL při příležitosti oslavy šesti let od založení liberecké iktové jednotky na léčbu cévních mozkových příhod, neboli tzv. iktů

Tisková zpráva ke stažení