Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

Modernizace a humanizace poskytované péče na oddělení psychiatrie KNL a rozšíření poskytování akutní lůžkové péče, ambulantní a stacionární péče se zlepšením regionální dostupnosti této zdravotní péče v Libereckém kraji v souladu se Strategií reformy psychiatrické péče MZČR s možností diferenciace ambulantní, hospitalizační a komunitní péče vzhledem k charakteru a fázi nemoci.

Tisková zpráva ke stažení