ZMĚNY TÝKAJÍCÍ SE NÁVŠTĚV V NEMOCNICÍCH KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant):
Návštěvy na ONP jsou nyní povoleny. ! Návštěvy na ostatních oddělení jsou i nadále v OMEZENÉM REŽIMU.
Výjimky jsou povoleny po posouzení primářem oddělení.
Návštěvníci následně musí splnit podmínky pro návštěvu – musí mít po 2 dávkách očkování nebo PCR/AG test s písemným potvrzením, případně potvrzení o prodělaném onemocnění Covid v uplynulých 90 dnech.  Tyto návštěvy mohou probíhat od 14 hodin do 16 hodin, a to vždy pouze v počtu 1 osoby.
Chápeme, že jsou tato omezení těžká pro pacienty i jejich blízké, nicméně nadále prosíme o respektování nastavených pravidel. Stále je na místě opatrnost a ohleduplnost vůči personálu a pacientům.      Děkujeme za pochopení.

Zkvalitnění zdravotní péče v oblasti chirurgie, JIP a anestezie

Název projektu: Zkvalitnění zdravotní péče v oblasti chirurgie, JIP a anestezie v KNL, a.s.

Registrační číslo projektu: CZ.1.13/2.2.00/39.01357

Hlavním cílem projektu je zlepšení kvality zdravotní péče Krajské nemocnice Liberec a.s. prostřednictvím modernizace zdravotnické techniky. Kvalitní zdravotnické přístroje umožní zajistit mnohem efektivnější péči o pacienty s využitím moderních metod medicíny. Projekt dále přispěje ke zvýšení bezpečnosti pacientů, mj. rychlejším, efektivnějším a přesnějším stanovením diagnóz, které umožní aplikaci vhodné léčby.

V rámci projektu bude pořízena následující zdravotní technika:

• Anesteziologické přístroje
  • Pacientské monitory JIP
  • Kardiotokografy vč. telemetrie
  • Plicní ventilátory
  • Agregometr
  • EEG
  • Přístroj na intravazální regulaci teploty pacienta

Projekt byl podpořen ze zdrojů EU v rámci Regionálního operačního programu NUTSII Severovýchod 2007 – 2013, prioritní osy 2 Rozvoj městských a venkovských oblastí, oblasti podpory 2.2 Rozvoj měst.

Realizace projektu probíhá v období říjen 2014 – září 2015.

Schválená výše dotace činí 23 087 834,50 Kč.