Pro optimální zobrazení webu je nutné aktualizovat Váš internetový prohlížeč.(Zavřít toto sdělení)

POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.
Přeložit: cs Čeština‎
Menu

Mgr. Šárka Jakůbková

zástupkyně vedoucího výroby

Kontakt

E-mail: sarka.marikova@nemlib.cz

Telefon: +420 485 312 585

Vzdělání

2006:
Univerzita Karlova v Praze, Přírodovědecká fakulta, obor: biologie – chemie (bakalářský studijní program)
2008:
Univerzita Karlova v Praze, Přírodovědecká fakulta, obor: učitelství biologie a chemie pro střední školy (magisterský studijní program)

Licence

2009 – dosud: Transfuzní oddělení, Krajská nemocnice Liberec, a.s.

Členství ve společnostech

Společnost pro transfuzní lékařství ČLS JEP

Publikace

Články v periodicích:

Maříková Š., Řehořová L., Mizera R., Walterová L., Ouhrabková I., Procházková R. Retransfuzní systém s dvojitou integrovanou filtrací – parametry kvality produktu. Transfuze Hematol. dnes, 2014; 4: 117-124.

Horáková J., Mikeš P., Šaman A., Pavlíková T., Jenčová V., Heczková B., Jakůbková Š., Jiroušová J., Procházková R. Comprehensive assessment of electrospun scaffolds hemocompatibility. Materials Science and Engineering: DOI:10.1016/j.msec.2017.05.011. ISSN: 0928-4931