Laboratoř klinické biochemie a hematologie Frýdlant

15.3.2021 – změna vydávání výsledků diferenciálního rozpočtu leukocytů

Vážené kolegyně, kolegové,   dne 12.3.2021 došlo k doplnění výsledkových listů vydávaných Laboratoří klinické biochemie a hematologie Frýdlant. &...

Starší aktuality
15 Březen
Kontakty a ordinační hodiny

Příjem materiálu, informace, výsledky: +420 482 369 261

Po – Pá: 6.30-15.00

Budova FA
Podlaží P
Součásti pracoviště

Součásti oddělení

Ambulance

Odběrové místo LKBH Frýdlant
Pouze pro kapilární odběry (glykémie, krevní obraz, ABR) !
Odběrové místo LKBH Frýdlant Pouze pro kapilární odběry (glykémie, krevní obraz, ABR) ! 7:00 - 9:00 pondělí - pátek +420 482 369 261

Laboratoře

Biochemie a hematologie
Biochemie a hematologie 6.30 - 15:00 pondělí - pátek +420 482 369 261

Laboratoř a odběrová místnost

Laboratoř klinické biochemie a hematologie provádí základní biochemická, hematologická a imunologická vyšetření. V odběrové místnosti provádíme pouze kapilární odběry pro ambulantní pacienty. Tyto odběry slouží pro stanovení glykémie, krevního obrazu a ABR. Provoz odběrové místnosti je pondělí až pátek od 7.00 do 9.00 hodin

Informace pro samoplátce

Laboratorní vyšetření

Orientační ceny laboratorních vyšetření naleznete v interaktivním seznamu laboratorních vyšetření . Ceny vyšetření jsou uvedeny v bodech. Od 1.1.2022 je pro samoplátce v KNL stanovena cena za 1 bod 1,52 Kč bez DPH.

Informace k vyšetření protilátek na COVID-19 v krvi pro samoplátce – Nemocnice Frýdlant

(dospělí a děti od 10 let)

Test je spojený s odběrem žilní krve a je vhodný pro klienty, kteří chtějí zjistit, zda mají v období pandemie protilátky proti koronaviru.

Detail odběru Odběr žilní krve
Kde ? Odběrová místnostInterní ambulance – budova FA, přízemí, v průjezdu napravo

Odběrová místnost slouží pro odběry krve dospělých a dětí starších 10 let v doprovodu zákonných zástupců. Odběry dětí mladších 10 let neprovádíme.

Kdy ? Pondělí – pátek: 7:00 hod – 9:00 hod; na odběr není nutné se objednávat
Cena ? Odběr krve + vyšetření protilátek stojí 636 Kč
Kam pro výsledek ? Dostavte se za dva dny po odběru nebo jakýkoli další pracovní den do 15:00 hod do budovy FA – laboratoř (přízemí). Nachází se naproti interní ambulanci, tedy v průjezdu nalevo. Zde Vám vystaví fakturu a dají Vám Váš výsledek.

Musíte mít s sebou občanský průkaz na ověření totožnosti.

Kdy a kde zaplatím ? Fakturu můžete platit v nemocnici na pokladně hotově nebo kartou, bankovním převodem nebo QR kódem.
Upozornění Tento typ testu NESLOUŽÍ jako doklad k vycestování do zemí, které vyžadují negativní test na přítomnost onemocnění SARS–CoV–2.
K čemu test slouží ? Test slouží k průkazu předchozí infekce a k potvrzení pravděpodobné postinfekční či postvakcinační imunity.

RNDr. Petr Matoušek Ph.D.

primář oddělení klinické biochemie

Mgr. Martin Zeman

Vedoucí laboratoře KBH Frýdlant

MUDr. Václava Palánová