Pro optimální zobrazení webu je nutné aktualizovat Váš internetový prohlížeč.(Zavřít toto sdělení)

POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.
Přeložit: cs Čeština‎
Menu

Nemocnice Liberec, Husova 10, pavilon G, přízemí  (ambulance č. 2 v chodbě směr pavilon chirurgie)

MUDr. Barbora Gebauerová
s.
Hana Tuháčková

telefon: 485 312 183
email.: gastro.poradna@nemlib.cz

V dětské gastroenterologické poradně provádíme vyšetření u dětí do 18 let věku na doporučení obvodního lékaře nebo jiných specialistů.

Vyšetření spočívá v rozebrání obtíží, klinickém vyšetření, event. dalších pomocných vyšetření – laboratorní, zobrazovací, event. endoskopické vyšetření ve spolupráci s odd. gastroenterologie pro dospělé KNL, a.s..

Nejčastěji se věnujeme diagnostice a léčbě dětských pacientů s opakovanými bolestmi břicha a trávícími obtížemi. Dlouhodobě sledujeme pacienty s celiakií, neprospíváním, nespecifickými střevními záněty.

Spolupracujeme s nutriční poradnou.

Objednávání :

na 1. vyšetření
telefonicky každou středu mezi 8:00-9:00 h rodičem, který charakterizuje základní obtíže dítěte a sdělí zda již má doporučení od obvodního pediatra/specialisty
osobně s doporučením od pediatra každou středu mezi 8:00-11:00 hod
mailem, s přiloženou zprávou od obvodního lékaře, event. s výsledky vyšetření (vždy udat telefonní kontakt na rodiče)

K prvnímu vyšetření požadujeme též kartičku pojištěnce a očkovací průkaz dítěte, zprávy z jiných odborných poraden.

Čekací doba na 1. vyšetření se pohybuje od 2 týdnů do 2 měsíců, pokud stav dítěte vyžaduje dřívější kontrolu, prosíme o objednání indikujícím lékařem.

na kontrolní vyšetření

termín kontroly dáváme po vyšetření

Pokud se k vyšetření nemůžete dostavit, žádáme Vás o včasnou omluvu.