Pro optimální zobrazení webu je nutné aktualizovat Váš internetový prohlížeč.(Zavřít toto sdělení)

Nemocnice Turnov
485 311 111 Informační linka
Menu

Estetická chirurgie

Naše priority jsou maximální spokojenost klienta a smysluplné využití jím vynaložených prostředků.

  • Spolupracujeme se specializovanými ambulancemi Krajské nemocnice Liberec
  • Zajišťujeme předcházející i následnou péči onemocnění vyžadujících komplexní přístup
  • Provádíme pouze bezpečné zákroky s ověřeným očekávaným výsledkem
Kontakty a ordinační hodiny

Kontakt

Objednávky +420 602 795 795
Dotazy a konzultace estetika@nemlib.cz

Telefonické objednávky jsou možné v pracovní době mezi 8:00 a 15:00. Ve čtvrtek a pátek od 8:00 do 18:00.

Obdržený termín je v řadě případů termínem ke konzultaci s lékařem. U některých diagnos je možné provedení ošetření ihned po konzultaci. Specifické požadavky a případy jsou uvedeny v seznamu častých výkonů a diagnos.

Budova K
Podlaží 1
O nás

Součásti oddělení

Ambulance

Ambulance estetické chirurgie

Ambulance estetické chirurgie
Ambulance estetické chirurgie Konzultace, Laser, Exilis 15:30 - 18:30 Individuální termíny dle lékařů a klientů +420 602 795 795 Objednávky 8:00 - 15:00 MUDr. Alexandr Škaryd
MUDr. Marek Dudek
MUDr. Ondřej Havlíček
MUDr. Veronika Petráková
MUDr. Lucie Brzulová
Irini Šimanová

O nás

Ambulance estetické chirurgie představuje doplněk portfolia Krajské nemocnice Liberec a alternativní pojišťovnou nehrazenou péči řady onemocnění či esteticky negativně vnímaných atributů našich klientů. Odborný garant ošetření je atestovaný všeobecný a cévní chirurg: MUDr. Alexandr Škaryd.

Nabízíme kvalitní vyšetření, odpovědnou informovanost, předchozí i následnou péči pro celou řadou ošetření projevů základních onemocnění i jednotlivých obtíží klienta. Klademe důraz na bezpečnost a efektivitu léčby. Spokojenost klienta je pro nás hlavní prioritou. Projekt estetické chirurgie je mladý a spolu s ním se rozvíjí tým lékařů a sester i spolupráce s ostatními specializovanými ambulancemi Krajské nemocnice Liberec.

Klíčové výkony a diagnózy

Náš tým

array(0) { }
Dokumenty

Dokumenty

Naše přístroje

Fotona SP Dynamis je systémem nové generace s ověřěnou bezpečností, vysokou výkonností a širokým spektrem aplikací. Představuje systém schopný poskytnout komplexní ošetření v oblasti boje proti stárnutí. Přístroj SP Dynamis kombinuje dva nejvýkonnější lasery. Er:YAG a Nd:YAG, Erbiový a Neodymiový.

Nd:YAG

Neodymiový laserový modul s výkonem 30W dodává v klinické praxi paprsek plně dostačující k provedení širokého spektra estetických zákroků téměř bez bolesti a zcela bez jizev. Maximum jeho energie je zachyceno pigmenty kůže a umožňuje tak odstranění pigmentových skvrn, nepravidelností a nerovnoměrností komplexity pokožky celého těla.
Stejně tak reaktivní jsou pigmenty krevních elementů, což umožňuje přesné cílené energie na drobné žilky a vlásečnice, které vlivem laserového paprsku mizí doslova před očima bez jakéhokoliv postižení okolní tkáně, což je v těchto rozměrech běžnou chirurgií prakticky nemožné.
Při použití počítačem řízeného scanneru je energie laseru použita k mikro-desintegraci kolagenního vaziva obsaženého v pokožce, což vede k znovu-nastartování procesu remodelace a regenerace pokožky s výsledkem jejího vyhlazení, sjednocení komplexity s minimální nutností přípravy a následné rekonvalescence.

Er:YAG

Erbiový laserový modul s výkonem 3J představuje laserový výboj o vlnové délce, která je zachycena hlavně vodnatou složkou tkání. Výsledkem interakcí s vodou je prakticky okamžité odpaření přesně definovatelné oblasti těla, přesně dle přání lékaře a pacienta. Je proto metodou volby při chirurgicky přesném odstranění kožních nerovností a výstupků, bez skalpelů, stehů a jizev.
Oba laserové moduly představují rychlé a bezpečné cílení energie v rukou lékaře za účelem naplnění přání klienta. Rychlost působení je tak vysoká, že nervový systém bolest prakticky ani nezaregistruje. Oba typy ošetření jsou proto zpravidla snášeny velmi dobře. Lékař má možnosti měnit celou řadu parametrů, které činí snesitelným ošetření i u velmi citlivých jedinců. Léčba laserem bez chirurgického odstranění části těla a nutnosti šití ran je a bude důležitou alternativou ablačních zákroků v moderní praxi estetické medicíny. Nd:YAG laser se rychle etabluje v problematice jako je odstranění ochlupení laserem, omlazení pokožky, léčba akné, ošetření drobných i větších cév a mnoho dalších. Er:YAG laser je se širokými možnostmi nastavení dokonalý mikro i makrochirurgický nástroj umožňující odstraňovat jakoukoliv tkáň po zlomcích milimetru v jakékoliv ploše.

Exilis

EXILIS je nejmodernější přístroj v oblasti estetické medicíny, zaměřující se především na redukci přebytečných tukových polštářů, tvarování postavy a zmírnění projevů celulitidy, ošetření vrásek a omlazení pleti. Kombinuje fyzikální účinky ultrazvuku a rediofrekvence. EXILIS je unikátní kombinací mechanických účinků vlnění a rovnoměrné excitace (neboli vybuzení) molekul čímž dosahuje převratných výsledků v redukci tukových polštářů.
Mezi nejvyhledávanější aplikace přístroje patří redukce tukových polštářů, zpevnění pokožky, redukce celulitidy, zlepšení kvality pokožky, redukce vrásek, zpevnění pleti a omlazovací efekt.

Časté dotazy

Nejčastější dotazy, podmínky a limity:

Položte dotaz
Musím mít k ošetření laserem žádanku či potvrzení?

U všech klientů požadujících odstranění pigmentových kožních lézí typu větších pih nebo mateřských znamének požadujeme vyšetření a potvrzení ambulantním kožním lékařem. V případě vyšetření kožní ambulancí Krajské nemocnice Liberec je následné ošetření laserem zvýhodněno slevou.

Musím se na zákrok laserem nějak připravit?

Před ošetřením laserem je nutné minimálně 3 týdny nevystavovat kůži přímému slunečnímu záření za účelem opálení. Nedoporučujeme po stejnou dobu používání samoopalovacích přípravků či využívání solária.

Doporučujeme všem znát svůj Fototyp kůže.
Typ 1 : Bledá kůže, vždy se na slunci spálí, nikdy nezhnědne
Typ 2 : Bledá kůže, většinou se na slunci spálí, minimálně zhnědne
Typ 3 : Bledá kůže, občas se na slunci spálí, trochu zhnědne
Typ 4 : Středně hnědá kůže, vzácně se spálí, snadno zhnědne
Typ 5 : Tmavě hnědá kůže, téměř se nespálí, velmi rychle zhnědne
Typ 5 : Černá kůže, nikdy se nespálí

Je nutné mít sebou seznam všech léčiv, která užíváte. Řada z nich zvyšuje citlivost kůže na laserové záření.
Léčba Isotretinoinem je absolutní kontraindikací laserového ošetření až 6 měsíců od poslední dávky.

Co potřebuji k ošetření křečových žil?

Za ideálních podmínek by měl klient přinést ultrazvukové vyšetření žil dolních končetin ke konzultaci. Předmětem vyšetření či jeho závěru by mělo být, zda-li jsou Vena Saphena Magna a Parva suficientní. V aktuální době nemáme k dispozici USG přístroj k provedení tohoto vyšetření během konzultace. Plánujeme tuto možnost do budoucna.

Jak dlouho ošetření laserem trvá?

Délka ošetření laserem je závislá na velikosti ošetřované plochy. U většiny omlazujících zákroků je vhodné počítat minimálně s 30 minutami. U zákroků spočívajících v odstranění nárůstků a pih trvá ošetření v řádech minut. Ošetření drobných žilek a cévek může dle jejich rozsahu trvat až hodinu.

Při objednání můžete jasně specifikovat, zda-li chcete pouze konzultaci nebo konzultaci i ošetření v jedné době. Délka konzultace je odvislá od typu obtíží a obtížnosti terapie včetně všech rizik.