Návštěvy pacientů v nemocnicích KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant) jsou možné, pokud návštěva splní jednu z následujících podmínek:
  • doloží negativní RT-PCR test starý maximálně 7 dní, nebo POC (tzv. antigenní) test starý nejvýše 72 hodin
  • doloží, že v době ne delší než 180 dnů přede dnem návštěvy prodělala onemocnění COVID-19
  • byla očkována proti onemocnění COVID-19 a uplynulo od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu
    podle souhrnných údajů o léčivém přípravku (dále jen „SPC“) nejméně 14 dní, nebo od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu podle SPC nejméně 14 dní

Návštěva musí mít po celou dobu nasazený respirátor či jiný ochranný prostředek bez výdechového ventilu s filtrační účinností alespoň 94% (třída FFP2 / KN 95), u dětí od 3 do 15  let věku postačí chirurgická rouška.

Cvičení pro těhotné v bazénu

V období letních prázdnin se cvičení nekoná. Zahájení opět od 7. 9. 2020.
Pro další zpestření jsme pro Vás připravili , ve spolupráci s KNL a.s. a gynekologicko- porodnickým oddělením, také cvičení těhotných v bazénu. Cvičení je zde v teplé vodě a v odlehčení, proto Vám  pomůže ulevit od bolestí zad a kloubů. Procvičíme i sestavu cviků podporujících svalové skupiny k porodu, uvolnění pánevního dna a posílíme dolní a horní končetiny.
Cvičení pro těhotné v bazénu
  • pondělí 14.00 -15.00h Hašková Markéta Dis. tel. č. 725 928 648
  • čtvrtek  14.00.-15.00h Horáková Jana Dis. tel. č. 776 593 199, Jana.cucik@seznam.cz

Cvičení v bazénu probíhá v budově B, S1 rehabilitační oddělení.

Cena:

1 lekce – 100 Kč
permanentka 5 lekcí /450,- Kč

Na cvičení v bazénu je nutná rezervace!!
(bližší informace o masážích pro těhotné,péče o dítě na www.tehotneliberec.wz.cz)
(Pro členy „Klubu pevného zdraví“ – příspěvek 500,- Kč od VZP)