POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Cvičení pro těhotné v bazénu

V období letních prázdnin se cvičení nekoná. Zahájení opět od 7. 9. 2020.
Pro další zpestření jsme pro Vás připravili , ve spolupráci s KNL a.s. a gynekologicko- porodnickým oddělením, také cvičení těhotných v bazénu. Cvičení je zde v teplé vodě a v odlehčení, proto Vám  pomůže ulevit od bolestí zad a kloubů. Procvičíme i sestavu cviků podporujících svalové skupiny k porodu, uvolnění pánevního dna a posílíme dolní a horní končetiny.
Cvičení pro těhotné v bazénu
  • pondělí 14.00 -15.00h Hašková Markéta Dis. tel. č. 725 928 648
  • čtvrtek  14.00.-15.00h Horáková Jana Dis. tel. č. 776 593 199, Jana.cucik@seznam.cz

Cvičení v bazénu probíhá v budově B, S1 rehabilitační oddělení.

Cena:

1 lekce – 100 Kč
permanentka 5 lekcí /450,- Kč

Na cvičení v bazénu je nutná rezervace!!
(bližší informace o masážích pro těhotné,péče o dítě na www.tehotneliberec.wz.cz)
(Pro členy „Klubu pevného zdraví“ – příspěvek 500,- Kč od VZP)