Pro optimální zobrazení webu je nutné aktualizovat Váš internetový prohlížeč.(Zavřít toto sdělení)

Návštěvy pacientů v nemocnicích KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant) jsou možné, pokud návštěva splní jednu z následujících podmínek: 
  • doloží negativní RT-PCR test starý maximálně 7 dní, nebo POC (tzv. antigenní) test starý nejvýše 72 hodin
  • doloží, že v době ne delší než 180 dnů přede dnem návštěvy prodělala onemocnění COVID-19
  • byla očkována proti onemocnění COVID-19 a uplynulo od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu
    podle souhrnných údajů o léčivém přípravku (dále jen „SPC“) nejméně 14 dní, nebo od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu podle SPC nejméně 14 dní

Návštěva musí mít po celou dobu nasazený respirátor či jiný ochranný prostředek bez výdechového ventilu s filtrační účinností alespoň 94% (třída FFP2 / KN 95), u dětí od 3 do 15  let věku postačí chirurgická rouška.

Přeložit: cs Čeština‎
Menu

Pro více informací sledujte náš facebook nebo instagram.

leden/únor 2021

Děkujeme z celého 💙 za další potěšení pro naše zdravotníky. Jak jsme se dozvěděli, díky spolupráci Nordbeans, DOK, VGD Group a Havelka & Musil VGD Legal vznikl budget na podporu zdravotníků v první linii. Ti budou od pátku 29. 1. po dobu několika týdnů dostávat 2x týdně občerstvení v podobě chlebíčků, koláčů a skvělé zrnkové kávy. Postupně by se takto mělo dostat na všechna naše kovidová oddělení. Děkujeme za 1. závoz občerstvení pro 50 zdravotníků z Neurochirurgie. Vážíme si vaší pomoci.

Moc děkujeme neziskové organizaci Lemniskáta – život bez bariér, o.p.s. za krásné notýsky s ručně psanými vzkazy a přáními, které nám v počtu 100 ks dopravili k nám do Liberce. Takovéto podpory zdravotnického personálu si velmi vážíme a už se těšíme, až je v týdnu rozdáme našim kolegům.