Pro optimální zobrazení webu je nutné aktualizovat Váš internetový prohlížeč.(Zavřít toto sdělení)

Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově a Frýdlantě. Z důvodu aktuálního nárůstu nemocnosti na libereckém Oddělení následné péče jsou zde až do odvolání zakázány návštěvy. Návštěvy na ostatních oddělení hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

Přeložit: cs Čeština‎
Menu

Pro více informací sledujte náš facebook nebo instagram.

leden/únor 2021

Děkujeme z celého 💙 za další potěšení pro naše zdravotníky. Jak jsme se dozvěděli, díky spolupráci Nordbeans, DOK, VGD Group a Havelka & Musil VGD Legal vznikl budget na podporu zdravotníků v první linii. Ti budou od pátku 29. 1. po dobu několika týdnů dostávat 2x týdně občerstvení v podobě chlebíčků, koláčů a skvělé zrnkové kávy. Postupně by se takto mělo dostat na všechna naše kovidová oddělení. Děkujeme za 1. závoz občerstvení pro 50 zdravotníků z Neurochirurgie. Vážíme si vaší pomoci.

Moc děkujeme neziskové organizaci Lemniskáta – život bez bariér, o.p.s. za krásné notýsky s ručně psanými vzkazy a přáními, které nám v počtu 100 ks dopravili k nám do Liberce. Takovéto podpory zdravotnického personálu si velmi vážíme a už se těšíme, až je v týdnu rozdáme našim kolegům.