Pro optimální zobrazení webu je nutné aktualizovat Váš internetový prohlížeč.(Zavřít toto sdělení)

POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu (přítomnost třetí osoby je povolena za podmínek uvedených zde) a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.
Přeložit: cs Čeština‎
Menu

Pro více informací sledujte náš facebook nebo instagram.

leden/únor 2021

Děkujeme z celého 💙 za další potěšení pro naše zdravotníky. Jak jsme se dozvěděli, díky spolupráci Nordbeans, DOK, VGD Group a Havelka & Musil VGD Legal vznikl budget na podporu zdravotníků v první linii. Ti budou od pátku 29. 1. po dobu několika týdnů dostávat 2x týdně občerstvení v podobě chlebíčků, koláčů a skvělé zrnkové kávy. Postupně by se takto mělo dostat na všechna naše kovidová oddělení. Děkujeme za 1. závoz občerstvení pro 50 zdravotníků z Neurochirurgie. Vážíme si vaší pomoci.

Moc děkujeme neziskové organizaci Lemniskáta – život bez bariér, o.p.s. za krásné notýsky s ručně psanými vzkazy a přáními, které nám v počtu 100 ks dopravili k nám do Liberce. Takovéto podpory zdravotnického personálu si velmi vážíme a už se těšíme, až je v týdnu rozdáme našim kolegům.