Pro optimální zobrazení webu je nutné aktualizovat Váš internetový prohlížeč.(Zavřít toto sdělení)

Pravidla pro návštěvy pacientů

Vážené návštěvy pacientů v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. Z důvodu nárůstu incidence akutních respiračních infekcí v Libereckém kraji vás prosíme o respektování níže doporučených pravidel návštěv:

https://www.nemlib.cz/covid-19/mimoradna-opatreni/

Přeložit: cs Čeština‎
Menu

Pro více informací sledujte náš facebook nebo instagram.

leden/únor 2021

Děkujeme z celého ? za další potěšení pro naše zdravotníky. Jak jsme se dozvěděli, díky spolupráci Nordbeans, DOK, VGD Group a Havelka & Musil VGD Legal vznikl budget na podporu zdravotníků v první linii. Ti budou od pátku 29. 1. po dobu několika týdnů dostávat 2x týdně občerstvení v podobě chlebíčků, koláčů a skvělé zrnkové kávy. Postupně by se takto mělo dostat na všechna naše kovidová oddělení. Děkujeme za 1. závoz občerstvení pro 50 zdravotníků z Neurochirurgie. Vážíme si vaší pomoci.

Moc děkujeme neziskové organizaci Lemniskáta – život bez bariér, o.p.s. za krásné notýsky s ručně psanými vzkazy a přáními, které nám v počtu 100 ks dopravili k nám do Liberce. Takovéto podpory zdravotnického personálu si velmi vážíme a už se těšíme, až je v týdnu rozdáme našim kolegům.