Pro optimální zobrazení webu je nutné aktualizovat Váš internetový prohlížeč.(Zavřít toto sdělení)

POZOR!!! S ohledem na aktuální vývoj onemocnění Covid-19 vyhlašujeme s platností od soboty 19. 9. ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost otce u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací je oprávněn rozhodnout primář oddělení.
Přeložit: cs Čeština‎
Menu

Centrum psychiatrie

Integruje Oddělení psychiatrie pro dospělé a Oddělení dětské a adolescentní psychiatrie

Nová budova psychiatrie I a uzavření budovy E z důvodu rekonstrukce / Ambulantní péče v Centru psychiatrie KNL, a.s.

Od 7. 8. 2019 je pohotovostní psychiatrická ambulance pro dospělé provozována v přízemí rekonstruované budovy „I“ v Husově ulici (bývalé plicní oddělení – naproti porodnici), číslo na pevnou telefonní linku zůstává v platnosti (tel.: 485 31 2216).

Akutní ambulantní psychiatrická péče je zde poskytována v pracovní dny od 8.00 do 15.30 hod. V době od 15.30 do 8.00 hod., o víkendech a o svátcích je tato péče poskytována v ambulantním traktu ve zvýšeném přízemí budovy „K“ v Husově ulici.

V 1. patře budovy „K“ je též dočasně umístěna stanice intenzivní psychiatrické péče Oddělení psychiatrie pro dospělé (uzavřená příjmová stanice). Pevné telefonní linky dle aktuálního telefonního seznamu zůstávají v platnosti.

Pacienti objednaní k hospitalizaci na stanici intenzivní péče Centra psychiatrie KNL, a.s. se mohou k přijetí dostavit přímo do ambulantního traktu ve zvýšeném přízemí budovy „K“ v Husově ulici!

Ambulance sexuologie je dočasně přesunuta do budovy I. Zahájení ambulance  je od středy 2. 9. 2019 (pondělí + středa, od 9.00 do 15.00). Objednávání pacientů od 26. 8. 2019 na tel. č. 485 312 242, email: sexuologie.liberec@nemlib.cz.

Budova E bude po celou dobu rekonstrukce uzavřena! Uzavřené je také dětské hřiště pod budovou.

Za dočasné omezení provozu se Vám omlouváme.

prim. MUDr. Jaromír Hons, Ph.D.
lékařský ředitel KNL, a.s.

 

Budova I
Podlaží 0

MUDr. Jaromír Hons, Ph.D.

přednosta Centra psychiatrie, primář Oddělení psychiatrie pro dospělé

Martina Löffelmanová

vrchní sestra Centra psychiatrie a Oddělení psychiatrie pro dospělé

Časté dotazy