Pro optimální zobrazení webu je nutné aktualizovat Váš internetový prohlížeč.(Zavřít toto sdělení)

Návštěvy pacientů v nemocnicích KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant) jsou možné, pokud návštěva splní jednu z následujících podmínek: 
  • doloží negativní RT-PCR test starý maximálně 7 dní, nebo POC (tzv. antigenní) test starý nejvýše 72 hodin
  • doloží, že v době ne delší než 180 dnů přede dnem návštěvy prodělala onemocnění COVID-19
  • byla očkována proti onemocnění COVID-19 a uplynulo od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu
    podle souhrnných údajů o léčivém přípravku (dále jen „SPC“) nejméně 14 dní, nebo od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu podle SPC nejméně 14 dní

Návštěva musí mít po celou dobu nasazený respirátor či jiný ochranný prostředek bez výdechového ventilu s filtrační účinností alespoň 94% (třída FFP2 / KN 95), u dětí od 3 do 15  let věku postačí chirurgická rouška.

Přeložit: cs Čeština‎
Menu

Centrum pro léčbu závislosti na tabáku

  • Kompletní vstupní vyšetření a posouzení závislosti
  • Farmakologická léčba k potlačení abstinenčních příznaků
  • Pomůžeme i těžce závislým
  • Bez nutnosti doporučení od lékaře

Jak pracujeme

Prvním krokem pro skoncování s kouřením je správné pojmenování problému – závislost na tabáku. Čím dříve si pacient uvědomí, že je to nemoc, ne osobní selhání, tím lépe se nám podaří nastartovat vnitřní motivaci. S podporou správné léčby tak vítězíme v boji s kouřením daleko častěji než antitabáková reklama a tlak okolí. Naše dveře jsou otevřené všem, kdo mají chuť začít nový život bez cigaret – doporučení od lékaře není nutné. Pomáháme pacientům pochopit, jak fyzická a psychická závislost funguje, nasazujeme vhodnou léčbu a pracujeme s motivací tak, aby platilo „jednou nekuřák – navždy nekuřák“. 

Klíčové výkony a diagnózy

Časté dotazy