Pro optimální zobrazení webu je nutné aktualizovat Váš internetový prohlížeč.(Zavřít toto sdělení)

Nemocnice Turnov
485 311 111 Informační linka
Menu

Centrum interních oborů

Projekt Interna nanečisto

 

Centrum interních oborů

  • Úzce zaměřená oborová centra v rámci jednotlivých oddělení
  • Specializovaná multioborová JIP a JIMP interních oborů
  • Akreditace pro vzdělávání lékařů a středního zdravotnického personálu

O nás

Zastřešujeme všechny interní obory Krajské nemocnice Liberec s výjimkou kardiologie a pneumologie a poskytujeme komplexní péči v oboru vnitřního lékařství pro spádovou oblast Libereckého kraje včetně nástavbových oborů.

Kromě lůžkové péče poskytují jednotlivá pracoviště centra široké spektrum ambulantních služeb v interních oborech s nadregionální působností. Při poskytování multioborové intenzivní a intermediární péče spolupracujeme s Kardiocentrem KNL, Komplexním onkologickým centrem KNL, infekčním oddělením, plicním oddělením a oddělením klinické hematologie.

Jsme plně akreditovaným pracovištěm v oboru vnitřní lékařství pro postgraduální výcvik lékařů, kteří u nás absolvují rezidenční program. Zároveň jsou jednotlivá pracoviště výukovou základnou pro studenty lékařských fakult, Ústavu zdravotnických studií TUL a SZŠ a VOŠ Liberec.

Před Štědrým dnem roku 2013 mě záchranná služba přivezla do liberecké nemocnice s bolestí u srdce. Díky rychlému a přitom nelehkému stanovení diagnózy na interním oddělení jsem byla okamžitě převezena do Prahy a operována s disekcí aorty v nemocnici Na Homolce. To mi zachránilo život. Vychutnávám každý den, který mi byl dopřán, moje děti dostaly ten nejlepší dárek k Vánocům. Všem Vám přeji hodně zdraví, sil a štěstí a ještě jednou mnohokrát děkuji.

LŠ, Liberec 1/1

Náš tým

MUDr. Miroslav Ryba

zástupce přednosty centra interních oborů

MUDr. Ivana Součková

zástupce primáře všeobecné interny

Mgr. Iva Škodová

vrchní sestra

Časté dotazy