Pro optimální zobrazení webu je nutné aktualizovat Váš internetový prohlížeč.(Zavřít toto sdělení)

Na základě jednání Krajské epidemiologické komise Libereckého kraje jsou od 15. 8. 2020 opět POVOLENY NÁVŠTĚVY ve všech nemocnicích KNL, a. s. – v Liberci, Turnově i ve Frýdlantě. Nadále platí povinné nošení roušek v nemocnicích a důkladná dezinfekce rukou.

Přeložit: cs Čeština‎
Menu

Čekací doby na některé plánované operační výkony a neakutní vyšetření

Pro lepší orientaci pacientů a v souvislosti se zvyšováním kvality poskytované péče přinášíme na této stránce informace o čekacích dobách na neakutní (plánované) operační výkony a na některá neakutní vyšetření v Krajské nemocnici Liberec. V této souvislosti je třeba uvést, že tato data jsou ovlivněna řadou faktorů, k nimž patří kapacita pracovišť operačních sálů a složitých diagnostických přístrojů, kapacita personálu, četnost akutních vyšetření a operací, četnost periodických kontrol u vážně nemocných pacientů, úhradové mechanismy pojišťoven související s výběrem pojistného apod.

Z těchto důvodů zde uvádíme vždy určité časové rozpětí, přičemž tato doba je orientační, je průběžně aktualizována a není vymahatelná právě z výše popsaných důvodů. V každém případě věříme, že budete s našimi službami spokojeni a že vám pomůžeme vyřešit vaše zdravotní problémy.

Aktualizace 01. 06. 2020

Referenční období 06/2020 až 11/2020

Čekací doby