Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

🔹13. února dochází k ukončení nedělního provozu (dnes již zavřeno)
🔹 5. března dojde k ukončení sobotního provozu (5. března již zavřeno)
🔹 25. března je poslední očkovací den v očkovacím centru na Kraji a bude také ukončena ukončení možnost očkování formou walk-in
🔹 28. března dojde k zahájení očkování v areálu liberecké nemocnice – provoz bude 8 hodin denně, pondělí až pátek – opět jen pro registrované s rezervací (probíhá stejným způsobem jako doposavad)