22. 6. – KNL s okamžitou platností ZAKAZUJE návštěvy ve všech svých nemocnicích (Liberec, Turnov, Frýdlant) kvůli vzniku nového ohniska COVID-19 na Liberecku. Otec u porodu může být poté, co projde triáží na oddělení (bude mu změřena teplota a vyplní dotazník). Děkujeme Vám za pochopení.

Dnešní den v 15 hodin končí CENTRÁLNÍ TRIÁŽOVÁNÍ PACIENTŮ a ostatních příchozích do budov KNL ve všech areálech (Liberec, Turnov, Frýdlant). Všechny vchody do nemocnice budou vráceny do režimu před nouzovým stavem. Pacientům, kteří budou mít infekci dýchacích cest (kašel, rýma, teplota) je doporučeno odložit plánované vyšetření/zákrok v KNL s domluvou náhradního termínu. Dále platí povinné nošení roušek v celém areálu nemocnic, také je před vchodem na jednotlivá oddělení nutná řádná dezinfekce rukou.

V tuto hodinu se také STACIONÁRNÍ ODBĚROVÉ MÍSTO pro pacienty s podezřením na COVID-19 PŘESOUVÁ do prostor parkoviště za budovou K (odd. infekce, kožní). Vstup bude pouze pro pěší, tzn. nebude umožněn vjezd autem.