Pravidla pro návštěvy v KNL,a.s.

Vážené návštěvy našich pacientů v Krajské nemocnici Liberec. V rámci bezpečí a kvality poskytované péče našim pacientům prosíme o respektování doporučených pravidel při návštěvě pacienta v KNL,a.s.

Dnešní den v 15 hodin končí CENTRÁLNÍ TRIÁŽOVÁNÍ PACIENTŮ a ostatních příchozích do budov KNL ve všech areálech (Liberec, Turnov, Frýdlant). Všechny vchody do nemocnice budou vráceny do režimu před nouzovým stavem. Pacientům, kteří budou mít infekci dýchacích cest (kašel, rýma, teplota) je doporučeno odložit plánované vyšetření/zákrok v KNL s domluvou náhradního termínu. Dále platí povinné nošení roušek v celém areálu nemocnic, také je před vchodem na jednotlivá oddělení nutná řádná dezinfekce rukou.

V tuto hodinu se také STACIONÁRNÍ ODBĚROVÉ MÍSTO pro pacienty s podezřením na COVID-19 PŘESOUVÁ do prostor parkoviště za budovou K (odd. infekce, kožní). Vstup bude pouze pro pěší, tzn. nebude umožněn vjezd autem.