POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Pro klienty přicházející do nemocnice pouze na odběr krve bylo zřízeno odběrové místo v bývalé lékárně naproti hlavní vrátnici (budova V) Vchod je pouze z Husovy ulice. Do tohoto odběrové místa v Husově ulici se nechodí přes triážový stan.

Otevírací doba: pondělí – pátek, 6:30 – 14:00 hod.

Současné Centrální odběry OKB v 1.patře interních oborů mohou využít pouze pacienti jdoucí zároveň do některé z ambulancí v nemocnici.

Z DŮVODU EPIDEMIE COVID-19 ŽÁDÁME PACIENTY S NEAKUTNÍMI ODBĚRY, ABY ODBĚR ODLOŽILI.