Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

Pro klienty přicházející do nemocnice pouze na odběr krve bylo zřízeno odběrové místo v bývalé lékárně naproti hlavní vrátnici (budova V) Vchod je pouze z Husovy ulice. Do tohoto odběrové místa v Husově ulici se nechodí přes triážový stan.

Otevírací doba: pondělí – pátek, 6:30 – 14:00 hod.

Současné Centrální odběry OKB v 1.patře interních oborů mohou využít pouze pacienti jdoucí zároveň do některé z ambulancí v nemocnici.

Z DŮVODU EPIDEMIE COVID-19 ŽÁDÁME PACIENTY S NEAKUTNÍMI ODBĚRY, ABY ODBĚR ODLOŽILI.