ZMĚNY TÝKAJÍCÍ SE NÁVŠTĚV V NEMOCNICÍCH KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant):
Návštěvy na ONP jsou nyní povoleny. ! Návštěvy na ostatních oddělení jsou i nadále v OMEZENÉM REŽIMU.
Výjimky jsou povoleny po posouzení primářem oddělení.
Návštěvníci následně musí splnit podmínky pro návštěvu – musí mít po 2 dávkách očkování nebo PCR/AG test s písemným potvrzením, případně potvrzení o prodělaném onemocnění Covid v uplynulých 90 dnech.  Tyto návštěvy mohou probíhat od 14 hodin do 16 hodin, a to vždy pouze v počtu 1 osoby.
Chápeme, že jsou tato omezení těžká pro pacienty i jejich blízké, nicméně nadále prosíme o respektování nastavených pravidel. Stále je na místě opatrnost a ohleduplnost vůči personálu a pacientům.      Děkujeme za pochopení.

Pro klienty přicházející do nemocnice pouze na odběr krve bylo zřízeno odběrové místo v bývalé lékárně naproti hlavní vrátnici (budova V) Vchod je pouze z Husovy ulice. Do tohoto odběrové místa v Husově ulici se nechodí přes triážový stan.

Otevírací doba: pondělí – pátek, 6:30 – 14:00 hod.

Současné Centrální odběry OKB v 1.patře interních oborů mohou využít pouze pacienti jdoucí zároveň do některé z ambulancí v nemocnici.

Z DŮVODU EPIDEMIE COVID-19 ŽÁDÁME PACIENTY S NEAKUTNÍMI ODBĚRY, ABY ODBĚR ODLOŽILI.