POZOR!!! S ohledem na aktuální vývoj onemocnění Covid-19 vyhlašujeme s platností od soboty 19. 9. ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost otce u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Od úterý, 7. dubna, budou odběry krve probíhat jen na Centrálních odběrech OKB v 1. patře pavilonu B.  Odběrové místo v lékárně v Husově ulici bylo zrušeno. Všichni klienti jdoucí do nemocnice na odběr musí projít triážovým stanem !