POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Od úterý, 7. dubna, budou odběry krve probíhat jen na Centrálních odběrech OKB v 1. patře pavilonu B.  Odběrové místo v lékárně v Husově ulici bylo zrušeno. Všichni klienti jdoucí do nemocnice na odběr musí projít triážovým stanem !