POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Dnes v odpoledních hodinách proběhla vernisáž již 9. výstavy projektu „Pomáhejme uměním“ autorky Jany Pokorné na oddělení následné péče v Liberci. Přítomné přivítal kromě autorky projektu již tradičně přednosta Centra následné péče MUDr. Jan Nedvídek a prim. ONP MUDr. Věra Mikulecká.

Autorkou aktuální výstavy – fotoobrazů ze života – s názvem Život v pestrých barvách je Monika Zieneckerová. (http://fotoobrazymonika.cz/). Jako host vystoupilo hudební duo „Plynutí“ – Karolína Beyond singer a Tomáš Prokopič.