Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

Na dětském oddělení bylo včera odpoledne pěkně veselo! Dětským pacientům přišly opět zvednout náladu „klaunky“ dobročinné organizace Zdravotní klaun – doktorka profesorka Amaranta Chytrá z výzkumáku v doprovodu se sestrou Pořádnou :o) A že se jim to povedlo, vidíte sami!