Nemocnice Turnov
485 311 111 Informační linka

Naše Spinální jednotka se zapojila do závodu Openrace, který pořádá Cesta za snem. Jedná se o charitativní cyklistické klání, které simuluje cyklistiku handikepovaných. Máme nyní cca 30 týdnů na to, abychom našlapali kilometry pro našeho pacienta Mariána Gondáše a pomohli mu tak vyjet konkrétní finanční podporu nebo vyhrát jeden z unikátních strojů.

Náš pan generální ředitel se už ve sbírání kilometrů přidal a vy můžete taky! Na Spinální jednotku ve 2. patře pavilonu B (PIO) můžete dorazit každý všední den od 14:00 do 17:00 až do konce října. Vyzkoušíte si handbike, spálíte kalorie u potřebného počtu kilometrů (1 trasa jsou cca 4 km) a zároveň pomůžete Mariánovi splnit jeho sen.

Po příchodu na oddělení se prosíme nahlaste na sesterně, rádi vás navedou. Děkujeme, že se přidáte!

Více informací o této akci najdete na: https://www.cestazasnem.cz/openrace