Nemocnice Turnov
485 311 111 Informační linka

Od pátku 1. 2. 2019 platí dočasný zákaz návštěv na Jednotkách intenzivní péče, ARO, Porodnickém oddělení, Dětském oddělení, Oddělení dětské psychiatrie, v Centru následné péče a Komplexním onkologickém centru, dále pak na Oddělení následné péče a ARO Nemocnice v Turnově.
Ostatní oddělení nemocnice  mohou v rámci preventivních protiepidemických opatření zvážit další omezení návštěv.

Dle informací Krajské hygienické stanice LK došlo v posledním týdnu v Libereckém kraji k 36% nárůstu počtu nemocných s akutními respiračními infekcemi. Nejvyšší nemocnost byla hlášena v okrese Liberec, k největšímu nárůstu počtu nemocných došlo v okrese Česká Lípa. Celková nemocnost tak přesáhla nemocnost celorepublikovou. Situace je považována za počínající lokální chřipkovou epidemii.