POZOR!!! S ohledem na aktuální vývoj onemocnění Covid-19 vyhlašujeme s platností od soboty 19. 9. ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost otce u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Centrum urgentní medicíny je zase o krok blíže své realizaci, i když zatím nestavíme, ale jen bouráme. Zahájili jsme totiž demolici třech domů v Kristiánově ulici. Tu realizuje společnost Antistav s.r.o., cena demoličních prací je 2,4 milionu Kč bez DPH, hotovo by podle smlouvy mělo být do poloviny července.
Aktuální stav včera natáčela i Česká televize.