POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Centrum urgentní medicíny je zase o krok blíže své realizaci, i když zatím nestavíme, ale jen bouráme. Zahájili jsme totiž demolici třech domů v Kristiánově ulici. Tu realizuje společnost Antistav s.r.o., cena demoličních prací je 2,4 milionu Kč bez DPH, hotovo by podle smlouvy mělo být do poloviny července.
Aktuální stav včera natáčela i Česká televize.