ZMĚNY TÝKAJÍCÍ SE NÁVŠTĚV V NEMOCNICÍCH KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant):
Návštěvy na ONP jsou nyní povoleny. ! Návštěvy na ostatních oddělení jsou i nadále v OMEZENÉM REŽIMU.
Výjimky jsou povoleny po posouzení primářem oddělení.
Návštěvníci následně musí splnit podmínky pro návštěvu – musí mít po 2 dávkách očkování nebo PCR/AG test s písemným potvrzením, případně potvrzení o prodělaném onemocnění Covid v uplynulých 90 dnech.  Tyto návštěvy mohou probíhat od 14 hodin do 16 hodin, a to vždy pouze v počtu 1 osoby.
Chápeme, že jsou tato omezení těžká pro pacienty i jejich blízké, nicméně nadále prosíme o respektování nastavených pravidel. Stále je na místě opatrnost a ohleduplnost vůči personálu a pacientům.      Děkujeme za pochopení.

Ve středu 15. 5. se po 16 hodině na oddělení následné péče v Liberci sešlo pět pacientek a tři nové dobrovolnice Dobrovolnického centra KNL Dobromysl. Nejdříve se pilo kafíčko, povídalo a pak jsme se všechny pustily do vytváření drobností pro radost. Paní Anna, Vlasta, Míla, Lída a Hilda si tak zpestřily volný čas při hospitalizaci. Vznikla krásná sovička, květiny, sněhulák, a další výrobky, které předčily očekávání dam „tvořilek“.

Děkujeme všem zúčastněným a pokud i vy máte zájem nabídnout svůj čas a um jako dobrovolník, kontaktujte prosím Mgr. Jolanu Strnadovou, jolana.strnadova@nemlib.cz, 720 484 711.

Děkujeme Vám.