Nemocnice Turnov
485 311 111 Informační linka

Ve středu 15. 5. se po 16 hodině na oddělení následné péče v Liberci sešlo pět pacientek a tři nové dobrovolnice Dobrovolnického centra KNL Dobromysl. Nejdříve se pilo kafíčko, povídalo a pak jsme se všechny pustily do vytváření drobností pro radost. Paní Anna, Vlasta, Míla, Lída a Hilda si tak zpestřily volný čas při hospitalizaci. Vznikla krásná sovička, květiny, sněhulák, a další výrobky, které předčily očekávání dam „tvořilek“.

Děkujeme všem zúčastněným a pokud i vy máte zájem nabídnout svůj čas a um jako dobrovolník, kontaktujte prosím Mgr. Jolanu Strnadovou, jolana.strnadova@nemlib.cz, 720 484 711.

Děkujeme Vám.