Nemocnice Turnov
485 311 111 Informační linka

texting-1490691_1280

Milí pacienti a návštěvníci KNL, máme pro vás dobrou zprávu!
V areálech KNL v Liberci a Turnově začalo fungovat bezplatné připojení k internetu prostřednictví sítě WI-FI. Protože však není ve finančních možnostech KNL pokrýt celý rozsáhlý areál najednou, prosíme nadále o trpělivost v místech, které přijdou na řadu později.

„Postupně pokrýváme všechny budovy v obou našich nemocničních areálech v Liberci a Turnově“, říká ing. Martina Jirsová, vedoucí oddělení ICT v Krajské nemocnici Liberec, a.s.

Technický ředitel Krajské nemocnice Liberec, a.s., Ing. Jan Rais, MBA je přesvědčen, že služba přispěje k většímu komfortu pacientů a návštěvníků, kteří musejí v nemocnici trávit čas. „Jsme přesvědčeni, že připojení k internetu v dnešní době patří ke standardu, proto jsme se rozhodli pro její vybudování a bezplatné poskytnutí našim pacientům a dalším návštěvníkům,“ konstatoval Rais.