POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

„Vážení lékaři, lékařky, zdravotní sestřičky, zdravotní bratři, vážení zdravotníci, uvědomujeme si, jak zásadní roli v našich životech sehrává právě Vaše úloha, Vaše práce, Vaše nasazení, Vaše obětavost… Víme, že ze sebe každý den vydáváte maximum při záchraně lidských životů. Naši žáci i pedagogové by Vám chtěli velmi poděkovat za Vaši neúnavnou péči. Jako velký dík posíláme obrázky a vzkazy, na kterých se podílely děti všech tříd. Od nejmenších až po deváťáky. Věříme, že i takto malá podpora Vás potěší. Děkujeme, vážíme si Vás a jsme s Vámi!!!
Žáci a pedagogové ze ZŠ Hálkova v Humpolci.“

Od dnešního dne si mohou zaměstnanci KNL obrázky prohlédnout v naší liberecké jídelně. Děkujeme, že na nás myslíte i z tak dalekých krajů! ❤️