POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Oddělení klinické mikrobiologie a imunologie informuje zájemce o vyšetření na COVID-19, že z kapacitních důvodů zatím nemůže nabízet vyšetření nad rámec epidemiologických a klinických indikací. Vyšetření pro samoplátce na COVID-19 tedy do odvolání neprovádíme.