POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.
Léto jsme využili i k tomu, že na operačních sálech ortopedie a neurochirurgie v pavilonu B KNL vyměňujeme vzduchotechnické jednotky, které dosloužily. Celkem se jedná o 3 sály, ortopedické a neurochirurgické operace jsme ale nezrušili a operujeme na jiných sálech a také v nemocnici v Turnově.
Součástí oprav je i výměna chlazení a ventilátorů pro výtahy, celková cena díla je 5,3 mil. Kč včetně DPH, dodavatelem je liberecká firma Pulsklima. Původní termín předání byl plánován na 1. týden v září, podle postupu prací to ale vypadá, že bude hotovo již kolem 21. srpna, tedy o 14 dní dříve.