22. 6. – KNL s okamžitou platností ZAKAZUJE návštěvy ve všech svých nemocnicích (Liberec, Turnov, Frýdlant) kvůli vzniku nového ohniska COVID-19 na Liberecku. Otec u porodu může být poté, co projde triáží na oddělení (bude mu změřena teplota a vyplní dotazník). Děkujeme Vám za pochopení.

Léto jsme využili i k tomu, že na operačních sálech ortopedie a neurochirurgie v pavilonu B KNL vyměňujeme vzduchotechnické jednotky, které dosloužily. Celkem se jedná o 3 sály, ortopedické a neurochirurgické operace jsme ale nezrušili a operujeme na jiných sálech a také v nemocnici v Turnově.
Součástí oprav je i výměna chlazení a ventilátorů pro výtahy, celková cena díla je 5,3 mil. Kč včetně DPH, dodavatelem je liberecká firma Pulsklima. Původní termín předání byl plánován na 1. týden v září, podle postupu prací to ale vypadá, že bude hotovo již kolem 21. srpna, tedy o 14 dní dříve.