ZMĚNY TÝKAJÍCÍ SE NÁVŠTĚV V NEMOCNICÍCH KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant):
Návštěvy na ONP jsou nyní povoleny. ! Návštěvy na ostatních oddělení jsou i nadále v OMEZENÉM REŽIMU.
Výjimky jsou povoleny po posouzení primářem oddělení.
Návštěvníci následně musí splnit podmínky pro návštěvu – musí mít po 2 dávkách očkování nebo PCR/AG test s písemným potvrzením, případně potvrzení o prodělaném onemocnění Covid v uplynulých 90 dnech.  Tyto návštěvy mohou probíhat od 14 hodin do 16 hodin, a to vždy pouze v počtu 1 osoby.
Chápeme, že jsou tato omezení těžká pro pacienty i jejich blízké, nicméně nadále prosíme o respektování nastavených pravidel. Stále je na místě opatrnost a ohleduplnost vůči personálu a pacientům.      Děkujeme za pochopení.
Léto jsme využili i k tomu, že na operačních sálech ortopedie a neurochirurgie v pavilonu B KNL vyměňujeme vzduchotechnické jednotky, které dosloužily. Celkem se jedná o 3 sály, ortopedické a neurochirurgické operace jsme ale nezrušili a operujeme na jiných sálech a také v nemocnici v Turnově.
Součástí oprav je i výměna chlazení a ventilátorů pro výtahy, celková cena díla je 5,3 mil. Kč včetně DPH, dodavatelem je liberecká firma Pulsklima. Původní termín předání byl plánován na 1. týden v září, podle postupu prací to ale vypadá, že bude hotovo již kolem 21. srpna, tedy o 14 dní dříve.