Pro optimální zobrazení webu je nutné aktualizovat Váš internetový prohlížeč.(Zavřít toto sdělení)
3.6.2026, Aktuálně
Tradiční výjezdní kolegium vedoucích pracovníků KNL nemocnic se 2. června 2026 opět uskutečnilo v prostorách Jítravského Dvorce. Odpoledne se tu poprvé pracovně i společensky setkali kolegové ze čtyř KNL nemocnic. Z liberecké, turnovské, frýdlantské a nově i českolipské. Více než 150 primářů, lékařů, vrchních sester a dalších vedoucích zaměstnanců si vyslechlo prezentace týkající se hospodaření, kvality péče, kybernetické bezpečnosti, personálního obsazení i probíhající modernizace nemocnice.