POZOR!!! S ohledem na aktuální vývoj onemocnění Covid-19 vyhlašujeme s platností od soboty 19. 9. ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost otce u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Dnešní den od rána šesti hodin až do čtrnácti hodin odpoledne patřil doplňovacím volbám do Dozorčí rady KNL, a.s, které se konaly v našich nemocničních jídelnách v Liberci, Turnově a Frýdlantě. Naši zaměstnanci mohli využít možnosti zvolit si do dozorčí rady takového kandidáta, který bude zájmy všech zaměstnanců, potažmo zájmy všech tří nemocnic sdružených do KNL reprezentovat co nejlépe.

Přejeme šťastnou ruku při výběru!