Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

Dnešní den od rána šesti hodin až do čtrnácti hodin odpoledne patřil doplňovacím volbám do Dozorčí rady KNL, a.s, které se konaly v našich nemocničních jídelnách v Liberci, Turnově a Frýdlantě. Naši zaměstnanci mohli využít možnosti zvolit si do dozorčí rady takového kandidáta, který bude zájmy všech zaměstnanců, potažmo zájmy všech tří nemocnic sdružených do KNL reprezentovat co nejlépe.

Přejeme šťastnou ruku při výběru!