POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Dnešní den od rána šesti hodin až do čtrnácti hodin odpoledne patřil doplňovacím volbám do Dozorčí rady KNL, a.s, které se konaly v našich nemocničních jídelnách v Liberci, Turnově a Frýdlantě. Naši zaměstnanci mohli využít možnosti zvolit si do dozorčí rady takového kandidáta, který bude zájmy všech zaměstnanců, potažmo zájmy všech tří nemocnic sdružených do KNL reprezentovat co nejlépe.

Přejeme šťastnou ruku při výběru!