ZMĚNY TÝKAJÍCÍ SE NÁVŠTĚV V NEMOCNICÍCH KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant):
Návštěvy na ONP jsou nyní povoleny. ! Návštěvy na ostatních oddělení jsou i nadále v OMEZENÉM REŽIMU.
Výjimky jsou povoleny po posouzení primářem oddělení.
Návštěvníci následně musí splnit podmínky pro návštěvu – musí mít po 2 dávkách očkování nebo PCR/AG test s písemným potvrzením, případně potvrzení o prodělaném onemocnění Covid v uplynulých 90 dnech.  Tyto návštěvy mohou probíhat od 14 hodin do 16 hodin, a to vždy pouze v počtu 1 osoby.
Chápeme, že jsou tato omezení těžká pro pacienty i jejich blízké, nicméně nadále prosíme o respektování nastavených pravidel. Stále je na místě opatrnost a ohleduplnost vůči personálu a pacientům.      Děkujeme za pochopení.

Dnešní den od rána šesti hodin až do čtrnácti hodin odpoledne patřil doplňovacím volbám do Dozorčí rady KNL, a.s, které se konaly v našich nemocničních jídelnách v Liberci, Turnově a Frýdlantě. Naši zaměstnanci mohli využít možnosti zvolit si do dozorčí rady takového kandidáta, který bude zájmy všech zaměstnanců, potažmo zájmy všech tří nemocnic sdružených do KNL reprezentovat co nejlépe.

Přejeme šťastnou ruku při výběru!