ZMĚNY TÝKAJÍCÍ SE NÁVŠTĚV V NEMOCNICÍCH KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant):
Návštěvy na ONP jsou nyní povoleny. ! Návštěvy na ostatních oddělení jsou i nadále v OMEZENÉM REŽIMU.
Výjimky jsou povoleny po posouzení primářem oddělení.
Návštěvníci následně musí splnit podmínky pro návštěvu – musí mít po 2 dávkách očkování nebo PCR/AG test s písemným potvrzením, případně potvrzení o prodělaném onemocnění Covid v uplynulých 90 dnech.  Tyto návštěvy mohou probíhat od 14 hodin do 16 hodin, a to vždy pouze v počtu 1 osoby.
Chápeme, že jsou tato omezení těžká pro pacienty i jejich blízké, nicméně nadále prosíme o respektování nastavených pravidel. Stále je na místě opatrnost a ohleduplnost vůči personálu a pacientům.      Děkujeme za pochopení.

Od včerejšího dne do dnešních 14 h odpoledne probíhají volby do Dozorčí rady KNL, a.s., kterých se mohou účastnit všichni zaměstnanci. V souladu s volebním řádem je seznam kandidátů následující: (řazeno v abecedním pořadí):

MUDr. Bašta Ivan
MUDr. Beran Vratislav
MUDr. Buchvald Pavel, Ph.D.
Mgr. Plašková Petra
MUDr. Polášek Rostislav