POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.
V nemocnici Turnov začalo včera očkování seniorů. V tuto chvíli se bude očkovat 18 lidí denně, a to vakcínou Pfizer/BionTech. Přihlašování je možné pouze přes Centrální registrační systém MZ ČR.
Registrace: registrace.mzcr.cz nebo na bezplatných tel. infolinkách: 1221 nebo 800 880 066
více info o očkování zde