ZMĚNY TÝKAJÍCÍ SE NÁVŠTĚV V NEMOCNICÍCH KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant):
Návštěvy na ONP jsou nyní povoleny. ! Návštěvy na ostatních oddělení jsou i nadále v OMEZENÉM REŽIMU.
Výjimky jsou povoleny po posouzení primářem oddělení.
Návštěvníci následně musí splnit podmínky pro návštěvu – musí mít po 2 dávkách očkování nebo PCR/AG test s písemným potvrzením, případně potvrzení o prodělaném onemocnění Covid v uplynulých 90 dnech.  Tyto návštěvy mohou probíhat od 14 hodin do 16 hodin, a to vždy pouze v počtu 1 osoby.
Chápeme, že jsou tato omezení těžká pro pacienty i jejich blízké, nicméně nadále prosíme o respektování nastavených pravidel. Stále je na místě opatrnost a ohleduplnost vůči personálu a pacientům.      Děkujeme za pochopení.

V termínu od 22. 7. 2019 do 31. 8. 2019 bude v rámci rekonstrukce budovy E (psychiatrie) z provozně-technických důvodů uzavřena sexuologická ambulance. Její provoz bude znovu zahájen od 2. 9. 2019 v budově I (nově zrekonstruovaná budova v Husově ulici naproti gynekologii).

Objednávání pacientů budeme přijímat od 19. 8. 2019 na tel. č. 485 312 242.

V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat. Za dočasné omezení provozu se vám omlouváme.

Sexuologická ambulance, Oddělení psychiatrie KNL, a.s.