Návštěvy pacientů v nemocnicích KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant) jsou možné, pokud návštěva splní jednu z následujících podmínek:
  • doloží negativní RT-PCR nebo POC (tzv. antigenní) test starý nejvýše 48 hodin
  • doloží, že v době ne delší než  180 dnů přede dnem návštěvy prodělala onemocnění covid-19
  • aplikaci alespoň první dávky očkování proti covidu-19, přičemž od této dávky musí uběhnout nejméně 22 dní

Návštěva musí mít po celou dobu nasazený respirátor či jiný ochranný prostředek bez výdechového ventilu s filtrační účinností alespoň 94% (třída FFP2 / KN 95), u dětí od 3 do 15  let věku postačí chirurgická rouška.

POZOR od pondělí 14. 6. do středy 16. 6. bude UZAVŘEN VJEZD do liberecké NEMOCNICE.
V tyto dny NEBUDE MOŽNÉ (až na výjimky s průkazem ZTP+P přes hlavní vrátnici) – VJÍŽDĚT osobními auty do AREÁLU NEMOCNICE ani zde PARKOVAT. Město Liberec bude v tyto dny opravovat komunikace na křižovatce Husova/Arbesova, kde se nachází jediný vjezd do areálu pro veřejnost. V ulici Husova bude doprava řízena kyvadlově semafory a jízdní pruh před naší bránou bude úplně odstaven.
Nucené uzavírky alespoň využijeme pro úpravu asfaltových povrchů v areálu KNL.
Omlouváme se a děkujeme za pochopení.