POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

S platností od 16. 8. do 30. 8. 2019 bude z důvodu výměny vjezdových závor a oprav asfaltových povrchů v Arbesově ulici uzavřen hlavní vjezd pro veřejnost do areálu u budovy PPMD (budova G). Do areálu bude pro veřejnost umožněn vjezd přes hlavní vrátnici.