POZOR!!! S ohledem na aktuální vývoj onemocnění Covid-19 vyhlašujeme s platností od soboty 19. 9. ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost otce u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

S platností od 16. 8. do 30. 8. 2019 bude z důvodu výměny vjezdových závor a oprav asfaltových povrchů v Arbesově ulici uzavřen hlavní vjezd pro veřejnost do areálu u budovy PPMD (budova G). Do areálu bude pro veřejnost umožněn vjezd přes hlavní vrátnici.