POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Vážení dárci,

vstup na transfuzní oddělení je povolen pouze dárcům krve. Prosím využívejte elektronický objednávkový systém a přicházejte na oddělení v průběhu evidenčních hodin. Stále trvá, od 22.9.2020, že do odvolání neprovádíme odběry plné krve v pátek.