POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.
Vážení dárci,
vzhledem k současné situaci jsme nuceni, prozatím, od 19.10. do 29.10.2020 zrušit odběry plazmy. Odběry plazem budou probíhat pouze v tek dle objednávky v elektronickém systému. Děkujeme všem dárcům, kteří přijdou darovat krev s platnou pozvánkou.