Pravidla pro návštěvy v KNL,a.s.

Vážené návštěvy našich pacientů v Krajské nemocnici Liberec. V rámci bezpečí a kvality poskytované péče našim pacientům prosíme o respektování doporučených pravidel při návštěvě pacienta v KNL,a.s.

Termín 2. dávky očkování je pevně daný!

Rádi bychom poprosili všechny, kteří se registrují do libereckého očkovacího centra, aby si při doručení 1. dávky očkování zalistovali kalendářem o 6 týdnů dále a zjistili, jestli je pro ně přijatelný i termín 2. dávky. S termíny nelze volně manipulovat. Pokud tedy již nyní víte, že v daném 2. termínu budete na dovolené, změňte si – prosíme – i termín 1. dávky. Termín 2. dávky je totiž pro nás fixně daný a výjimka je možná pouze ze zdravotních důvodů, případně u pedagogů. Pokud se vás tato výjimka týká, volejte na naši infolinku: 1221 nebo 800 880 066.

Děkujeme za pochopení.