POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

12. března se koná Světový den ledvin. Krajská nemocnice Liberec v tento den pravidelně zve veřejnost na oddělení nefrologie a dialýzy k odběrům a vyšetřením, která by měla dát všem zájemcům informace o stavu jejich ledvin, potažmo informace o jejich zdravotním stavu.
Vzhledem k epidemiologické situaci související s šířením koronaviru, kdy se omezuje shromažďování lidí a jejich návštěvy ve zdravotnických zařízeních, jsme se rozhodli letos Světový den ledvin nerealizovat.

Děkujeme Vám za pochopení.