Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

12. března se koná Světový den ledvin. Krajská nemocnice Liberec v tento den pravidelně zve veřejnost na oddělení nefrologie a dialýzy k odběrům a vyšetřením, která by měla dát všem zájemcům informace o stavu jejich ledvin, potažmo informace o jejich zdravotním stavu.
Vzhledem k epidemiologické situaci související s šířením koronaviru, kdy se omezuje shromažďování lidí a jejich návštěvy ve zdravotnických zařízeních, jsme se rozhodli letos Světový den ledvin nerealizovat.

Děkujeme Vám za pochopení.