Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

V souvislosti s plánovanou celkovou rekonstrukcí pavilonu E Centra psychiatrie v areálu KNL, a.s. se stanice zvýšené psychiatrické péče Oddělení psychiatrie pro dospělé (uzavřená příjmová stanice) od středy 24. 7. 2019 dočasně přesouvá do 1. patra budovy K na Husově ulici. Při snížené lůžkové kapacitě bude na této stanici nadále poskytována akutní lůžková péče nemocným duševními poruchami jako doposud. V ambulantním traktu ve zvýšeném přízemí budovy K bude též dočasně umístěna pohotovostní a příjmová psychiatrická ambulance. Pevné telefonní linky dle aktuálního telefonního seznamu zůstávají v platnosti.

Děkujeme Vám za pochopení.

prim. MUDr. Jaromír Hons, Ph.D.
lékařský ředitel KNL, a.s.