Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

S platností ode dnešního dne, tedy od 25. září 2019 se frýdlantská pohotovost, kterou od 1. července 2018 zajišťovala KNL, a.s. ve Fügnerově ulici, stěhuje opět do prostor nemocnice – a to do přízemí budovy G. Zde se bude nacházet i plicní ambulance.
Slavnostního sundání staré informační cedule bývalého provozovatele o zrušení pohotovosti a navrtání nové se chopil místostarosta Frýdlantu Jiří Stodůlka s lékařským ředitelem KNL MUDr. Jaromírem Honsem, Ph.D.

Ordinační dobu pohotovosti naleznete zde.