POZOR!!! S ohledem na aktuální vývoj onemocnění Covid-19 vyhlašujeme s platností od soboty 19. 9. ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost otce u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

S platností ode dnešního dne, tedy od 25. září 2019 se frýdlantská pohotovost, kterou od 1. července 2018 zajišťovala KNL, a.s. ve Fügnerově ulici, stěhuje opět do prostor nemocnice – a to do přízemí budovy G. Zde se bude nacházet i plicní ambulance.
Slavnostního sundání staré informační cedule bývalého provozovatele o zrušení pohotovosti a navrtání nové se chopil místostarosta Frýdlantu Jiří Stodůlka s lékařským ředitelem KNL MUDr. Jaromírem Honsem, Ph.D.

Ordinační dobu pohotovosti naleznete zde.