POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu (přítomnost třetí osoby je povolena za podmínek uvedených zde) a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.
Stavba Očkovacího Centra v Liberci, v budově D Libereckého kraje je v plném proudu. Jedná se o jedno ze čtyř velkokapacitních očkovacích center v LB kraji, které by se prvním registrovaným zájemcům o očkování mělo otevřít již 22. února 2021. Kapacita centra bude až 800 lidí denně, každé tři minuty bychom zde měli být schopni naočkovat čtyři lidi. Provozní doba je plánována na 7 dní v týdnu, 12 hodin denně. Očkovací Centrum bude obsluhovat a očkování zajišťovat personál naší Krajské nemocnice Liberec. Hladký start celé akce je nicméně závislý na dodání dostatečného množství vakcín.
Děkujeme, že jste trpěliví a postupně se registrujete k očkování. Věříme, že vám brzy budeme moci nabídnout další rezervační termíny.