Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

Stavba Očkovacího Centra v Liberci, v budově D Libereckého kraje je v plném proudu. Jedná se o jedno ze čtyř velkokapacitních očkovacích center v LB kraji, které by se prvním registrovaným zájemcům o očkování mělo otevřít již 22. února 2021. Kapacita centra bude až 800 lidí denně, každé tři minuty bychom zde měli být schopni naočkovat čtyři lidi. Provozní doba je plánována na 7 dní v týdnu, 12 hodin denně. Očkovací Centrum bude obsluhovat a očkování zajišťovat personál naší Krajské nemocnice Liberec. Hladký start celé akce je nicméně závislý na dodání dostatečného množství vakcín.
Děkujeme, že jste trpěliví a postupně se registrujete k očkování. Věříme, že vám brzy budeme moci nabídnout další rezervační termíny.