POZOR!!! S ohledem na aktuální vývoj onemocnění Covid-19 vyhlašujeme s platností od soboty 19. 9. ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost otce u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Sono kyčlí kojenců je předběžně do konce dubna 2020 plošně zrušeno. Vyšetření již léčených dětí (třmínky, peřinka) bude možné na přízemí PPMD – dětské odd. ve čtvrtky od 10 do 11 hodin. Vstup do nemocnice přes triážní stan u budovy B.

Matky novorozenců a kojenců dosud bez vyšetření kyčlí si mohou Sono objednat na externím pracovišti: tel. 722 408 298

Děkujeme Vám za pochopení.