POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Sono kyčlí kojenců je předběžně do konce dubna 2020 plošně zrušeno. Vyšetření již léčených dětí (třmínky, peřinka) bude možné na přízemí PPMD – dětské odd. ve čtvrtky od 10 do 11 hodin. Vstup do nemocnice přes triážní stan u budovy B.

Matky novorozenců a kojenců dosud bez vyšetření kyčlí si mohou Sono objednat na externím pracovišti: tel. 722 408 298

Děkujeme Vám za pochopení.