Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

Sono kyčlí kojenců je předběžně do konce dubna 2020 plošně zrušeno. Vyšetření již léčených dětí (třmínky, peřinka) bude možné na přízemí PPMD – dětské odd. ve čtvrtky od 10 do 11 hodin. Vstup do nemocnice přes triážní stan u budovy B.

Matky novorozenců a kojenců dosud bez vyšetření kyčlí si mohou Sono objednat na externím pracovišti: tel. 722 408 298

Děkujeme Vám za pochopení.