Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

Fotbalisté FC Slovan Liberec vybrali mezi sebou 750.000 Kč, Nadace Preciosa velkoryse a nečekaně “přihodila” dalších 450.000 Kč a ředitel KNL tak dnes z rukou Zdeňka Koukala, sportovního ředitele Slovanu a Andrey Kroupové, ředitelky Nadace Preciosa, přebral ŠEK na neuvěřitelných 1.200.000 Kč. Z této částky nemocnice nakoupí nové plicní ventilátory, první z nich dorazil již včera.
❤️ Mnohokrát vám děkujeme, že nám pomáháte ❤️