POZOR!!! S ohledem na aktuální vývoj onemocnění Covid-19 vyhlašujeme s platností od soboty 19. 9. ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost otce u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Fotbalisté FC Slovan Liberec vybrali mezi sebou 750.000 Kč, Nadace Preciosa velkoryse a nečekaně “přihodila” dalších 450.000 Kč a ředitel KNL tak dnes z rukou Zdeňka Koukala, sportovního ředitele Slovanu a Andrey Kroupové, ředitelky Nadace Preciosa, přebral ŠEK na neuvěřitelných 1.200.000 Kč. Z této částky nemocnice nakoupí nové plicní ventilátory, první z nich dorazil již včera.
❤️ Mnohokrát vám děkujeme, že nám pomáháte ❤️