POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Fotbalisté FC Slovan Liberec vybrali mezi sebou 750.000 Kč, Nadace Preciosa velkoryse a nečekaně “přihodila” dalších 450.000 Kč a ředitel KNL tak dnes z rukou Zdeňka Koukala, sportovního ředitele Slovanu a Andrey Kroupové, ředitelky Nadace Preciosa, přebral ŠEK na neuvěřitelných 1.200.000 Kč. Z této částky nemocnice nakoupí nové plicní ventilátory, první z nich dorazil již včera.
❤️ Mnohokrát vám děkujeme, že nám pomáháte ❤️