POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

V Nemocnici Frýdlant se 11. července uskutečnilo setkání vedení nemocnice se zaměstnanci a zástupci médií. Přítomen byl rovněž hejtman Libereckého kraje Martin Půta, Frýdlantský starosta Dan Ramzer a místostarosta Jiří Stodůlka. Hovořilo se zde o budoucnosti nemocnice i jejím rozvoji. Jak řekl generální ředitel KNL MUDr. Richard Lukáš: „Máme zájem o všechny, kteří mají zájem udržet a rozvíjet zdravotní péči ve Frýdlantu“.