ZMĚNY TÝKAJÍCÍ SE NÁVŠTĚV V NEMOCNICÍCH KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant):
Návštěvy na ONP jsou nyní povoleny. ! Návštěvy na ostatních oddělení jsou i nadále v OMEZENÉM REŽIMU.
Výjimky jsou povoleny po posouzení primářem oddělení.
Návštěvníci následně musí splnit podmínky pro návštěvu – musí mít po 2 dávkách očkování nebo PCR/AG test s písemným potvrzením, případně potvrzení o prodělaném onemocnění Covid v uplynulých 90 dnech.  Tyto návštěvy mohou probíhat od 14 hodin do 16 hodin, a to vždy pouze v počtu 1 osoby.
Chápeme, že jsou tato omezení těžká pro pacienty i jejich blízké, nicméně nadále prosíme o respektování nastavených pravidel. Stále je na místě opatrnost a ohleduplnost vůči personálu a pacientům.      Děkujeme za pochopení.

V Nemocnici Frýdlant se 11. července uskutečnilo setkání vedení nemocnice se zaměstnanci a zástupci médií. Přítomen byl rovněž hejtman Libereckého kraje Martin Půta, Frýdlantský starosta Dan Ramzer a místostarosta Jiří Stodůlka. Hovořilo se zde o budoucnosti nemocnice i jejím rozvoji. Jak řekl generální ředitel KNL MUDr. Richard Lukáš: „Máme zájem o všechny, kteří mají zájem udržet a rozvíjet zdravotní péči ve Frýdlantu“.