22. 6. – KNL s okamžitou platností ZAKAZUJE návštěvy ve všech svých nemocnicích (Liberec, Turnov, Frýdlant) kvůli vzniku nového ohniska COVID-19 na Liberecku. Otec u porodu může být poté, co projde triáží na oddělení (bude mu změřena teplota a vyplní dotazník). Děkujeme Vám za pochopení.

V Nemocnici Frýdlant se 11. července uskutečnilo setkání vedení nemocnice se zaměstnanci a zástupci médií. Přítomen byl rovněž hejtman Libereckého kraje Martin Půta, Frýdlantský starosta Dan Ramzer a místostarosta Jiří Stodůlka. Hovořilo se zde o budoucnosti nemocnice i jejím rozvoji. Jak řekl generální ředitel KNL MUDr. Richard Lukáš: „Máme zájem o všechny, kteří mají zájem udržet a rozvíjet zdravotní péči ve Frýdlantu“.