Zajímáš se o novinky v intenzivní péči? Tak zněl dotaz – nebo-li název odborného semináře, který organizoval Anesteziologicko-resuscitační oddělení KNL, a.s. v pátek 13. září 2019. Plný sál účastníků nejen z KNL potvrzoval velký zájem o přednášky z různých témat intenzivní péče, jako např. fyzioterapie kriticky nemocných, náročná péče o morbidní pacienty na ARO, účinnost zooterapie pacientů KNL nebo zajímavý průběh péče o devět pacientů s otravou krve, kteří byli převezeni z frýdlantské nemocnice v listopadu loňského roku. Součástí semináře byla i veřejná sbírka Nadace Preciosa, kde účastníci mohli zakoupením náramku přispět na rehabilitaci chlapci Danečkovi z Jablonce n/N., který má mozkovou obrnu.

Níže přinášíme pár fotografií z akce.