Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově a Frýdlantě. Z důvodu aktuálního nárůstu nemocnosti na libereckém Oddělení následné péče jsou zde až do odvolání zakázány návštěvy. Návštěvy na ostatních oddělení hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

Vážení dárci,

dovolujeme si Vám oznámit, že dne  14. 10. 2022 bude na transfuzním oddělení sanitární den. V tento den nebudou prováděny odběry plné krve a plazmy.