Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

K poslednímu prosincovému dni roku 2017 ukončil své působení v Krajské nemocnici Liberec, a.s. primář Oddělení nukleární medicíny MUDr. Miloš Mejstřík. Do naší nemocnice nastoupil MUDr. Mejstřík po své promoci v roce 1978 a primářem se stal v roce 1988. Jménem managementu poděkoval prim. Mejstříkovi za dlouholetou a obětavou práci pro pacienty naší nemocnice a popřál do dalších let mnoho štěstí a pevné zdraví lékařský ředitel prim. MUDr. Jaromír Hons, Ph.D.