ZMĚNY TÝKAJÍCÍ SE NÁVŠTĚV V NEMOCNICÍCH KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant):
Návštěvy na ONP jsou nyní povoleny. ! Návštěvy na ostatních oddělení jsou i nadále v OMEZENÉM REŽIMU.
Výjimky jsou povoleny po posouzení primářem oddělení.
Návštěvníci následně musí splnit podmínky pro návštěvu – musí mít po 2 dávkách očkování nebo PCR/AG test s písemným potvrzením, případně potvrzení o prodělaném onemocnění Covid v uplynulých 90 dnech.  Tyto návštěvy mohou probíhat od 14 hodin do 16 hodin, a to vždy pouze v počtu 1 osoby.
Chápeme, že jsou tato omezení těžká pro pacienty i jejich blízké, nicméně nadále prosíme o respektování nastavených pravidel. Stále je na místě opatrnost a ohleduplnost vůči personálu a pacientům.      Děkujeme za pochopení.

K poslednímu prosincovému dni roku 2017 ukončil své působení v Krajské nemocnici Liberec, a.s. primář Oddělení nukleární medicíny MUDr. Miloš Mejstřík. Do naší nemocnice nastoupil MUDr. Mejstřík po své promoci v roce 1978 a primářem se stal v roce 1988. Jménem managementu poděkoval prim. Mejstříkovi za dlouholetou a obětavou práci pro pacienty naší nemocnice a popřál do dalších let mnoho štěstí a pevné zdraví lékařský ředitel prim. MUDr. Jaromír Hons, Ph.D.