POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

K poslednímu prosincovému dni roku 2017 ukončil své působení v Krajské nemocnici Liberec, a.s. primář Oddělení nukleární medicíny MUDr. Miloš Mejstřík. Do naší nemocnice nastoupil MUDr. Mejstřík po své promoci v roce 1978 a primářem se stal v roce 1988. Jménem managementu poděkoval prim. Mejstříkovi za dlouholetou a obětavou práci pro pacienty naší nemocnice a popřál do dalších let mnoho štěstí a pevné zdraví lékařský ředitel prim. MUDr. Jaromír Hons, Ph.D.