Pro optimální zobrazení webu je nutné aktualizovat Váš internetový prohlížeč.(Zavřít toto sdělení)

ZMĚNY TÝKAJÍCÍ SE NÁVŠTĚV V NEMOCNICÍCH KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant):
Návštěvy na ONP jsou nyní povoleny. ! Návštěvy na ostatních oddělení jsou i nadále v OMEZENÉM REŽIMU.
Výjimky jsou povoleny po posouzení primářem oddělení.
Návštěvníci následně musí splnit podmínky pro návštěvu – musí mít po 2 dávkách očkování nebo PCR/AG test s písemným potvrzením, případně potvrzení o prodělaném onemocnění Covid v uplynulých 90 dnech.  Tyto návštěvy mohou probíhat od 14 hodin do 16 hodin, a to vždy pouze v počtu 1 osoby.
Chápeme, že jsou tato omezení těžká pro pacienty i jejich blízké, nicméně nadále prosíme o respektování nastavených pravidel. Stále je na místě opatrnost a ohleduplnost vůči personálu a pacientům.      Děkujeme za pochopení.
Přeložit: cs Čeština‎
Menu

V rámci projektu Deinstitucionalizace psychiatrické péče probíhá v naší nemocnici již druhým rokem REKONSTRUKCE PSYCHIATRIE. Psychiatrické oddělení bylo rozšířeno a část byla přesunuta do paviónu “I” – nevyužívané budovy bývalého plicního oddělení na Husově ulici. Slavnostní otevření zde proběhlo v listopadu 2019. V současné době je v plném proudu rekonstrukce původního sídla psychiatrie, BUDOVY “E”. Práce by měly skončit do konce letošního listopadu a poté bude nutné budovu dovybavit. Otevírat bychom ji tedy měli v lednu 2021.

Modernizace budovy E zlepší péči i komfort pro pacienty. V přízemí vznikne stanice intenzivní péče s kapacitou 16 míst, pokoje zde budou dvoulůžkové a dva jednolůžkové. V prvním patře bude rehabilitační stanice s 22 místy. Opět půjde hlavně o dvoulůžkové pokoje, budou i dva jednolůžkové. „Pacienti budou ve velkém komfortu a ve velké intimitě, aby mohli absolvovat léčbu podle standardů moderní péče, která se razí a která je už v západní Evropě zcela běžná,“ uvedl primář psychiatrie MUDr. Jaromír Hons.