ZMĚNY TÝKAJÍCÍ SE NÁVŠTĚV V NEMOCNICÍCH KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant):
Návštěvy na ONP jsou nyní povoleny. ! Návštěvy na ostatních oddělení jsou i nadále v OMEZENÉM REŽIMU.
Výjimky jsou povoleny po posouzení primářem oddělení.
Návštěvníci následně musí splnit podmínky pro návštěvu – musí mít po 2 dávkách očkování nebo PCR/AG test s písemným potvrzením, případně potvrzení o prodělaném onemocnění Covid v uplynulých 90 dnech.  Tyto návštěvy mohou probíhat od 14 hodin do 16 hodin, a to vždy pouze v počtu 1 osoby.
Chápeme, že jsou tato omezení těžká pro pacienty i jejich blízké, nicméně nadále prosíme o respektování nastavených pravidel. Stále je na místě opatrnost a ohleduplnost vůči personálu a pacientům.      Děkujeme za pochopení.
V Centru psychiatrie v rámci dotačního projektu z Integrovaného regionálního operačního programu  (IROP) na Deinstitucionalizaci psychiatrické péče pokračujeme s rekonstrukcí pavilonu E.
Současně probíhají práce instalace požárního únikového schodiště, dokončuje se fasáda na budově, uvnitř probíhají hrubé instalační práce, od nejvyšších pater se začíná s obkládáním sociálních zařízení a také pokládáním dlažeb.
Předpokládaný termín dokončení je v listopadu 2020, Centrum psychiatrie začne v této budově s plným provozem od ledna 2021.
Cena je 154 milionů Kč /dotace EU 85%, 15% z vlastních zdrojů KNL/.