Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

V Centru psychiatrie v rámci dotačního projektu z Integrovaného regionálního operačního programu  (IROP) na Deinstitucionalizaci psychiatrické péče pokračujeme s rekonstrukcí pavilonu E.
Současně probíhají práce instalace požárního únikového schodiště, dokončuje se fasáda na budově, uvnitř probíhají hrubé instalační práce, od nejvyšších pater se začíná s obkládáním sociálních zařízení a také pokládáním dlažeb.
Předpokládaný termín dokončení je v listopadu 2020, Centrum psychiatrie začne v této budově s plným provozem od ledna 2021.
Cena je 154 milionů Kč /dotace EU 85%, 15% z vlastních zdrojů KNL/.