POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.
V Centru psychiatrie v rámci dotačního projektu z Integrovaného regionálního operačního programu  (IROP) na Deinstitucionalizaci psychiatrické péče pokračujeme s rekonstrukcí pavilonu E.
Současně probíhají práce instalace požárního únikového schodiště, dokončuje se fasáda na budově, uvnitř probíhají hrubé instalační práce, od nejvyšších pater se začíná s obkládáním sociálních zařízení a také pokládáním dlažeb.
Předpokládaný termín dokončení je v listopadu 2020, Centrum psychiatrie začne v této budově s plným provozem od ledna 2021.
Cena je 154 milionů Kč /dotace EU 85%, 15% z vlastních zdrojů KNL/.