POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.
První miminko roku 2018 v KNL se narodilo 1. 1. 2018 v 6:25. Je jím chlapeček Tomáš (příjmení bohužel s odkazem na ochranu osobních údajů nezveřejňujeme), váží 3,58 kg, měří 51 cm a je z Liberce.
Slavnostní předání dárků od vedení nemocnice, SML a LK se konalo 3. 1. 2018 v 10 hodin na novorozeneckém oddělení.
Tomáškovi a jeho mamince Lence přejeme hodně zdraví!