ZMĚNY TÝKAJÍCÍ SE NÁVŠTĚV V NEMOCNICÍCH KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant):
Návštěvy na ONP jsou nyní povoleny. ! Návštěvy na ostatních oddělení jsou i nadále v OMEZENÉM REŽIMU.
Výjimky jsou povoleny po posouzení primářem oddělení.
Návštěvníci následně musí splnit podmínky pro návštěvu – musí mít po 2 dávkách očkování nebo PCR/AG test s písemným potvrzením, případně potvrzení o prodělaném onemocnění Covid v uplynulých 90 dnech.  Tyto návštěvy mohou probíhat od 14 hodin do 16 hodin, a to vždy pouze v počtu 1 osoby.
Chápeme, že jsou tato omezení těžká pro pacienty i jejich blízké, nicméně nadále prosíme o respektování nastavených pravidel. Stále je na místě opatrnost a ohleduplnost vůči personálu a pacientům.      Děkujeme za pochopení.
První miminko roku 2018 v KNL se narodilo 1. 1. 2018 v 6:25. Je jím chlapeček Tomáš (příjmení bohužel s odkazem na ochranu osobních údajů nezveřejňujeme), váží 3,58 kg, měří 51 cm a je z Liberce.
Slavnostní předání dárků od vedení nemocnice, SML a LK se konalo 3. 1. 2018 v 10 hodin na novorozeneckém oddělení.
Tomáškovi a jeho mamince Lence přejeme hodně zdraví!